Our product range includes a wide range of foldable laptop table, laptop and table, portable laptop table, multi purpose foldable laptop table, wooden laptop table and multipurpose foldable laptop table with cup holder and tab holder.
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Primary Material | MDF Wood And MS |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Shape | Oval |
| Appearance | Modern |
| Suitable For | Home, Schhol, Office bed room |
| Storage Availability | Without Storage |
| Wood Finish Type | Matte |
| Table Top Material | MDF Wood |
| Foldability | Foldable |
| Table Height | 10.5 Inch |
| Set Contains | Table |
| Dimensions | 60L X 40W CM |
| Material | Wood |
| Weight | 2.5 KG |
| Features | Read, Write, Play, Eat |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 153 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Material | Wood |
| Storage | Without Storage |
| Foldable | Yes |
| Table Height | 10 Inch |
| Assembly Required | No |
| Color | Multi Color |
| Features | Easy to carry, Multipurpose, Portable |
| Weight | 1.900 kg |
| Uses | For Study, Work From Home |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 157 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Material | Wood |
| Storage | Without Storage |
| Foldable | Yes |
| Table Height | 10 inch |
| Assembly Required | No |
| Color | Multi Color |
| Features | Easy to carry, Foldable, Cheap Price, High Quality |
| Weight | 2.200 Kg upto |
| Uses | For Study, Eating, Hospital, Work from Home |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Bed Table |
| Table Material | MDF |
| Material | Wooden |
| Folding Mechanism | Foldable Legs |
| Table Size | Compact |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Storage | Without Storage |
| Usage/Application | Home |
| Foldable | Foldable |
| Compatible Device Size | Up to 10 inch |
| Table Shape | Rectangular |
| With Cooling Fan | Without Fan |
| Dimension | 60 Lx 40W cm |
| Size | 60L x 40W CM |
| Design Type | Standard |
| Appearance | Modern, Antique |
| Number Of Legs | 2 |
| Feature | Work From Home, Read and write |
| Color | Black |
| Shape | Rectangle |
| Weight | Upto 2.500 Kg |
| Plywood Thickness | 15 mm |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Table Type | Foldable Table |
| Foldability | Foldable |
| Weight | 2 kg |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 60 Piece
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Material | Wooden |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Seating Capacity | 30 |
| Shape | rectangle |
| Product Type | Kids Table |
| Color | Blue |
| Dimensions | 23.42(L) x 15.55(W) x 9.84(H) Inch |
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Storage | Without Storage |
| Foldable | Yes |
| Size | 60 x 40 CM |
| Table Height | 10.5 inch |
| Assembly Required | No |
| Color | Printed |
| Delivery Charges | Yes |
| Material | Wood |
| Weight | 2.5 KG |
| Uses | Reading, Eating, Working |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 157 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Foldable Lap Desk |
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Material | Wood |
| Storage | Without Storage |
| Foldable | Yes |
| Table Height | 10 inch |
| Assembly Required | No |
| Color | Multi Color |
| Features | Foldable, Easy to carry, Study and Work From Home |
| Weight | 2.200 KG |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 153 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Material | MDF |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Foldability | Foldable |
| Weight | 2 kg |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 60 Piece
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Table Type | Foldable Table |
| Foldability | Foldable |
| Adjustable Height | Fixed Height |
| Foldable | Foldable |
| Weight | 2 kg |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 60 Piece
₹ 165 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Table Type | Portable Table |
| Foldability | Foldable |
| Weight | 2 kg |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 60 Piece
₹ 157 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Material | Wood |
| Foldable | Yes |
| Assembly Required | No |
| Warranty | no |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 30 Piece
₹ 156 / Piece Get Latest Price
| Material | MDF |
| Table Type | Bed Table |
| Foldability | Foldable |
| Weight | 2 kg |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 60 Piece
Sandeep Sojitra (Proprietor)
Maxzope
Block No 298, Near Sangram Farm, Kosmada
Surat - 395006, Gujarat, India