Our product range includes a wide range of wooden laptop table and foldable laptop table.
₹ 161 / Piece Get Latest Price
| Board Size | 40x60 cm |
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Board Material | Wooden |
| Material | Wooden |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Size | 60L x 40 W |
| Adjustable Height | Fixed Height |
| Number Of Players | Minimum 2, maximum 4 |
| Foldable | Foldable |
| Top Finish | Matte Finish |
| Finish | Wooden |
| Pack Type | Individual Wrapper packing |
| Weight | 2.200 g |
| Packaging Type | 10 Pieces master carton |
| Kids Enjoy It | yes |
| Games Available | Ludo Table |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 157 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Portable Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Foldable | Yes |
| Compatible Device Size | Up to 10 inch |
| With Cooling Fan | Without Fan |
| Assembly Required | No |
| Warranty | no |
| Color | Brown |
| Material | Wood |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 190 / Piece Get Latest Price
| Table Type | Bed Table |
| Table Material | MDF |
| Height Adjustability | Fixed Height |
| Foldable | Yes |
| Compatible Device Size | Up to 10 inch |
| With Cooling Fan | Without Fan |
| Assembly Required | No |
| Warranty | no |
| Material | Wood |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 30 Piece
Sandeep Sojitra (Proprietor)
Maxzope
Block No 298, Near Sangram Farm, Kosmada
Surat - 395006, Gujarat, India